مقالات

فواید آموزش چرتکه به کودکان

مزایای آموزش چرتکه به کودکان

دوران کودکی مهم ترین دوره رشد مغز است. در این دوره، رشد مغز انسان به اوج خود می رسد و قابلیت آموختن مباحث مختلف را دارد. اکثر کودکان با ریاضی و به طورکلی محاسبات آن به دلیل پیچیدگی و نامفهوم بودن مشکل دارند و علاقه و اشتیاق کمتری از خود نشان می ­دهند. اما چرتکه که یک ابزار محاسباتی است می­ تواند کودکان را به ریاضی علاقه­ مند کند و کمک شایانی به تقویت حافظه عددی داشته باشد. این ایجاد تمایل با افزایش اعتماد به نفس همراه خواهد بود و در نتیجه باعث رشد تحصیلی کودک در تمامی دروس خواهد شد. با یادگیری چرتکه می توان به مسائل ریاضی لبخند زد و با سرعت بالا و به صورت ذهنی حل کرد. نمایندگی چرتکه روبوفا در مشهد با خدمات متفاوت آینده کودک شما را تضمین می کند.

چرتکه تاثیرات شگفت انگیزی بر کودک خواهد گذاشت و ضمن این که در کیفیت تحصیلی او تاثیر مثبت می گذارد، آینده علمی او را نیز تضمین می کند. در زیر برخی از مهمترین فواید آموزش چرتکه آورده شده است:

 1. در سنین کودکی باعث افزایش ظرفیت حافظه می شود
 2. هماهنگی بین دو نمیکره چپ و راست
 3. توانایی و کنترل مدیریت و زمان 
 4. کمک اساسی به یادگیری ریاضی
 5. تقویت هوش و حافظه 
 6. دور شدن از آلزایمر در سنین بالا 
 7. افزایش مهارت تند نویسی و تند خوانی 
 8. افزایش هوش زبانی 
 9. توسعه و استفاده از تمام مغز
 10. افزایش اعتماد به نفس
 • خدمات آموزشگاه چرتکه حسابگر خلاق
  نمایندگی رسمی آموزش چرتکه حسابگر خلاق در مشهد با برگزاری دوره های آموزش چرتکه برای کودکان ۵ تا ۱۳ در محیط موسسه، مدارس و مهد کودک ها در حال خدمت رسانی است.
 • آموزش چرتکه در مشهد
  سایت موسسه چرتکه روبوفا تنها سایت ارائه دهنده خدمات رایگان آموزش چرتکه در ایران است. کافی است به بخش مقالات > آموزش مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *